Izaberite grad

  • Market Apoteka

Bar

Cosmetics Market 7 Bar

Adresa: Maršala Tita br. 14c

Telefon: +382 30 314 776

Email: bar6@mpm.co.me

Cosmetics Market 22 Bar

Adresa: Jovana Tomaševića 41

Telefon: +382 30 550 243

Email: bar132@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 4 Bar

Adresa: Jovana Tomaševića 41

Telefon: +382 30 550 239

Email: cmpharmacy4@mpm.co.me

Berane

Cosmetics Market 3 Berane

Adresa: 29. Novembra br. 2

Telefon: +382 51 235 341

Email: berane3@mpm.co.me

Bijelo Polje

Cosmetics Market 5 Bijelo Polje

Adresa: Živka Žižića br. 1

Telefon: +382 50 432 419

Email: bpolje5@mpm.co.me

Cosmetics Market 14 Bijelo Polje

Adresa: Slobode bb

Telefon: +382 50 433 668

Email: bpolje14@mpm.co.me

Budva

Cosmetics Market 1 Budva

Adresa: Mediteranska bb

Telefon: +382 33 451 413

Email: budva1@mpm.co.me

Cosmetics Market 12 Budva

Adresa: Mediteranska bb

Telefon: +382 33 452 555

Email: budva12@mpm.co.me

Cetinje

Cosmetics Market 10 Cetinje

Adresa: Bajova 54

Telefon: 041 235 012

Email: cetinje10@mpm.co.me

Igalo

Cosmetics Market 6 Igalo

Adresa: Sava Ilica br. 4 (Poslovni centar Solemar)

Telefon: +382 31 331 205

Email: igalo7@mpm.co.me

Cosmetics Market 28 Igalo

Adresa: Sutorina bb (Tržni centar HDL Novi Mall)

Telefon: +382 69 348 805

Email: igalo25@mpm.co.me

Kotor

Cosmetics Market 13 Kotor

Adresa: Poslovni centar Kamelija

Telefon: +382 32 334 400

Email: kotor13@mpm.co.me

Cosmetic parfimerija 1 Kotor

Adresa: Poslovni centar Kamelija

Telefon: +382 69 342 658

Email: cmparfimerija1@mpm.co.me

INGLOT 1 Kotor

Adresa: Poslovni centar Kamelija

Telefon: +382 69 342 659

Email: cminglot1@mpm.co.me

Nikšic

Cosmetics Market 4 Nikšić

Adresa: Narodnih heroja bb

Telefon: +382 40 220 081

Email: niksic4@mpm.co.me

Cosmetics Market 19 Nikšić

Adresa: TC Tempo

Telefon: +382 40 244 084

Email: niksic139@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 7 Nikšić

Adresa: Vuka Karadžića bb TC Tempo

Telefon: +382 40 281 981

Email: cmpharmacy7@mpm.co.me

Petrovac

Cosmetics Market 24 Petrovac

Adresa: Obala bb, PETROVAC

Telefon: 069 069 210

Pljevlja

Cosmetics Market 18 Pljevlja

Adresa: Kralja Petra bb

Telefon: 069 153 595

Email: pljevlja18@mpm.co.me

Podgorica

Cosmetics Market 2 Podgorica

Adresa: Vasa Raickovica br. 45

Telefon: +382 20 203 095

Email: podgorica2@mpm.co.me

Cosmetics Market 8 Podgorica

Adresa: Kralja Nikole br. 58

Telefon: +382 20 625 700

Email: podgorica8@mpm.co.me

Cosmetics Market 9 Podgorica

Adresa: Slobode 68

Telefon: +382 20 510 100

Email: podgorica9@mpm.co.me

Cosmetics Market 11 Podgorica

Adresa: Tržni centar Gintaš

Telefon: +382 20 623 510

Email: podgorica11@mpm.co.me

Cosmetics Market 16 Podgorica

Adresa: Tržni centar Delta City

Telefon: 069 134 240

Email: podgorica16@mpm.co.me

Cosmetics Market 21 Podgorica

Adresa: Tržni centar Bazar

Telefon: +382 20 220 043; +382 69 170 568

Email: podgorica21@mpm.co.me

Cosmetics Market 23 Podgorica

Adresa: Zmaj Jovina bb (Stari aerodrom – “Maxi” centar)

Telefon: 020 513 556

Email: podgorica135@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 1 Podgorica

Adresa: Tržni centar Gintaš

Telefon: +382 69 129 656

Email: cmpharmacy1@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 2 Podgorica

Adresa: Vasa Raičkovica br.35

Telefon: + 382 20 225 460; +382 69 183 318

Email: cmpharmacy2@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 3 Podgorica

Adresa: Tržni centar Bazar

Telefon: + 382 20 220 047; +382 69 170 539

Email: cmpharmacy3@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 5 Podgorica

Adresa: Zmaj Jovina bb (Stari aerodrom – “Maxi” centar)

Telefon: 020 655 253

Email: cmpharmacy5@mpm.co.me

Cosmetic Market 27 Podgorica

Adresa: City Mall, Cetinjski put bb

Telefon: +382 20 512239

Email: podgorica24@mpm.co.me

Cosmetics Market 29 Podgorica

Adresa: Ivana Vujoševića 17, Podgorica

Telefon: +382 69 351 422

Email: podgorica26@mpm.co.me

Radanovići

Cosmetics Market 25 Radanovići

Adresa: Radanovići bb; PC Vukšić

Telefon: 032 332 113

Email: radanovici137@mpm.co.me

Cosmetics Pharmacy 6 Radanovići

Adresa: Radanovići bb; PC Vukšić

Telefon: 032 326 013

Email: cmpharmacy6@mpm.co.me

Rožaje

Cosmetics Market 20 Rožaje

Adresa: 13. jula bb

Telefon: +382 51 272 446; +382 69 183 979

Email: rozaje20@mpm.co.me

Sutomore

Cosmetics Market 26 Sutomore

Adresa: Sutomore bb

Telefon: 030 315 220

Email: sutomore23@mpm.co.me

Tivat

Cosmetics Market 15 Tivat

Adresa: Trg Magnolija

Telefon: 032 672 833; 069 103 900

Email: tivat14@mpm.co.me

Ulcinj

Cosmetics Market 17 Ulcinj

Adresa: Hafiz Ali Riza Ulćunaku bb

Telefon: 069 143 072

Email: ulcinj17@mpm.co.me